Du er altid velkommen til at kontakte den samlede redaktion på: redaktion@standart.nu
 
Redaktionen består af: 
Agnethe Brounbjerg Bennedsgaard: agnethe@standart.nu 
Niels Løkkegaard Bjerre: niels@standart.nu 
Clara Louise Carlsen: clara@standart.nu 
Lærke Mathilde Poulsen Dam: laerke@standart.nu 
Camilla Weber Farver: camilla@standart.nu 
Sebastian Egholm Lund: sebastian@standart.nu 
Mathilde Ravn Melvang: mathilde@standart.nu 
Noah Frouvne Nayberg: noah@standart.nu 
Mikkel-Theis Paulsen: mikkeltheis@standart.nu 
Laura Amalie Røssel: laura@standart.nu 
Anna Rosenkrands Uldall: anna@standart.nu 
Lasse Skovsager Øster: lasse@standart.nu 

Anmeldereksemplarer og anden gammeldags post kan sendes til 
Litteraturmagasinet Standart 
Langelandsgade 139 
8000 Aarhus C. 
Back to Top